Bibliografi

BoktitelUtgivningsårISBN
Ljuset från dödenKommande
Pappa av papperKommande
Oraklet utmanarKommande
Oraklet boostarKommande
Född Död20229789188415912
Khalil den eldfödda20229789188415875
Rött vatten 20219789188415868
Källa och zombiesjukan20229789188415905
När du vill säga nej20219789188415899
Sexig och vacker20229789188415943
Blod till Omega20229789188415936
Trasan20229789188415929
Skogen20229789188415776
Osynlig20219789188415844
Var är min bror?20219789188415950
Fiskens hemlighet20219789188415851
Bajset hittar hem20219789188415967
Rumpan som fann sin röst20229789188415974
Mot Tomteland eller dö20209789188415653
Djuret20209789188415806
Allt jag äger och har20209789188415820
Barnen utan ansikte20209789188415837
Bakom soffan20209789188415813
Kalle blir kär20199789188945143
Tjock20189789188415882
Becki och fula djurklubben20189789188415561
Oraklet frågar20189789188415608
Oraklet svarar20189789188415592
Amulettringen det är jag som är Nadja 20179789197965934
I spegeln finns jag till20179789188415066
I morse levde jag som alla andra 20179789188415387
Skägg 20179789188415394
När ingen ser 20179789188415356
Barnualen20179789188415417

Monster20179789188415448
I morse levde jag som alla andra20169789188415387
I spegeln finns jag till20169789188415066
Drakmodern 20169789188415134
Min mamma är en terrier 20169789188415103
Underjordens förbannelse 20159789186861551
Svittrornas märke20159789186861636
Devanovornas krig 20159789186861643
Den förgiftade silverbollen 20159789186861650
Lynx IX20159789186861674
Znapp20149789186861452
Juli slår knut2013 ISBN 9789186861254
Andnöd2013 ISBN 9789186861414
En boll begraven2013 ISBN 9789186861346
En ängel i min ryggsäck2013 ISBN 9789186861476
Holly hoppar högt2013 ISBN 9789186861209
Vargar vargar vargar 2012 ISBN 978-91-86861-32-2
En sjöjungfrus tårar2012 ISBN 978-91-86861-22-3
De glömda barnen2012 ISBN 978-91-86861-04-9
Känn med hen2012 ISBN 978-91-86861-18-6
Cax : den trettonde roboten2012 ISBN 9789163712432
Blodsband2012 ISBN 978-91-86861-14-8
Fälthandboken : en fauna över Havsrikets alla invånare2012 ISBN 978-91-86861-24-7
Havsrikets hemlighet2012 ISBN 978-91-86861-16-2
Vattenspår2011 ISBN 978-91-86861-10-0
Måste ha monster2011 ISBN 978-91-86861-03-2
Månkraft2011 ISBN 978-91-86861-12-4
Junior vill ha syskon2011 ISBN 978-91-978927-8-0
10 små spöken2011 ISBN 978-91-979659-0-3
Göm Enya!2011 ISBN 9789186861001
Yla i natten2011 ISBN 978-91-86861-07-0
Junior börjar förskolan2010 ISBN 978-91-978927-1-1
Syster Varg2010 ISBN 978-91-976681-8-7
Jösta och Johan2010 ISBN 978-91-978927-0-4
Kalle som lucia2009 ISBN 9789197668163
Jag älskar dig så mitt hjärta brister2009 ISBN 9789197668125
Vem kan älska Ella?2009 ISBN 9789197668149
Prinsessan Kristalla2008 ISBN 9789163330070
Kalle med klänning2008 ISBN 9789197668101
Älskad av Mamma2006 ISBN 91-85285-59-5
Lara Lind: Ljusets härskarinna 20219789188415998
Uppdrag Jorden20219789189555118
Ägget 20229789189355149
Korpsystrar (Häxfeber del 1)20229789189355163
When you want to say NO 20219789189355125
Wenn du NEIN sagen willst 2021978918955132
Lara Lind: Torskfällan 2022 9789189355101
Lara Lind: Barnkolonin20229789189355194
Mina vänner och alla jag känner20219789189355187

Skriv till Anette!

Kontakta Anette